Lisateenused

Vajad asjatundlikku abi eramu projekti koostamisel?
Võta ühendust Imperial Project OÜ-ga, kelle  peamiseks tegevusalaks on eramute projekteerimine ja kliendi abistamine menetlusest kuni ehitusloani välja. Imperial Project pakub projekteerimisteenust, mille tulemusel rajatakse visuaalselt nauditav, planeeringult funktsionaalne ning energiasäästlik hoone. Iga projekt on unikaalne ning luuakse kliendi soove ning vajadusi silmas pidades.

Vaata täpsemalt: www.imperialproject.ee 
Võta ühendust: Henri Riive, henri@imperialproject.ee, +372 524 3142


Otsid oma tulevasele kodule usaldusväärset ehitajat?
Võta ühendust Lõuna Kinnisvara OÜ-ga, kellel on pikaajaline kogemus nii elamute renoveerimisel kui uute rajamisel. Erialased oskused ja teadmised ning aastatepikkune kogemus on aluseks kliendi soovidest lähtuva kvaliteetse teenuse pakkumisele.

Võta ühendust: Andrus Võsso, info@lkv.ee, +372 527 5580  


Soovid, et ei peaks oma tulevases kodus muretsema kütte, ventilatsiooni ja jahutuse pärast?
Sellisel juhul pöördu Kliimakaubamaja OÜ poole. Oleme viimased 15 aastat projekteerinud, müünud, paigaldanud ja hooldanud kütte-, ventilatsiooni- ning jahutus- ja kliimaseadmeid. Oleme oma valdkonnas ainuke täislahendust pakkuv ettevõte Lõuna-Eestis. Meie erialaselt koolitatud ja sertifitseeritud spetsialistid on Teile abiks alates nõustamisest kuni järelhoolduseni välja.
Meie missiooniks on olla kiire reageerimisega ning professionaalse teenindusega kliendi rahulolu tagav ettevõte.

Uuri lähemalt: www.kliimakaubamaja.ee
Võta ühendust:
Tanel Mekk, tanel@kliimakaubamaja.ee, +372 53 008 008
Madis Rosenberg, madis@kliimakaubamaja.ee, +372 58 607 607